Bryka w stylu retro kupić dla dziecka?

Patrzysz na swoja pociechę i myślisz jakie ono już duże. Nie ważne czy jeździ samo na rowerki dla dzieci czy samodzielnie stoi, nieważne bo im jest większe tym mniej miejsca mamy w domu, bo sprzętów i zabawek przybywa jak grzybów po deszczu.

Wiele rodziców nie zna umiary w kupowaniu swojemu dziecku nowych zabawek i gadżetów

chodzikSprzątanie po zabawie to wielka przygoda, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby kupić kolejny wspaniały gadżet czy zabawkę. Jako rodzice często szastamy pieniędzmi, ale to trochę egoistyczne. Walczymy o każdą wolną chwilę, szukamy czegoś co zajmie nasza pociechę na dłuższą chwilę po to aby odsapnąć. Jeździk dla dziecka będzie kolejną rzeczą, którą dostanie nasz maluch to jest obowiązkowy przedmiot/ zabawka dla dziecka, bo któż z nas nie miał jeździka? Nie ważne jaki miał design ważne, że był i spełnił swoją funkcję. Tylko… jaką on ma właściwie rolę? Czy ma jakieś zalety? Jest co najmniej osiem powodów dla których każde dziecko powinno mieć jeździk. Po pierwsze jest zabawka długoterminową, więc jedna inwestycja na wiele lat. Po drugie tak jak rowerki dla dzieci pomagają zachować równowagę, co jest ważne. Po trzecie pomagają w nauce chodzenia. Nasza pociecha uczy się po prostu przebierać nogami. Po czwarte sprawia, ze mięśnie nóg są mocniejsze i dzięki temu silniejsze. Po piąte i chyba jedno z najważniejszych w tych czasach, to jest to, że zwiększa aktywność fizyczną, co nie powoduje zastoju mięśni. Po szóste rozwija motorykę dziecka, dzięki czemu jego koordynacja jest polepszona.

Po siódme, coś co chyba jest najważniejsze ponieważ taki jeździk wywołuje uśmiech na twarzy dziecka i daje wiele radości. I ostatni już ósmy argument to efekt WOW! A jaki jeździk robi efekt WOW? Na pewno taki oldskulowy w stylu retro. Pozatym oprócz jeździka można jeszcze kupić akcesoria skip hop.

 

To i dużo więcej zobaczysz na stronie http://www.twoja-przygoda.pl/kat/37/jezdziki.html