Bindowanie prac w dobrej cenie

Podczas swoich studiów pracowałam. Były to różne prace dorywcze. Chciałam w ten sposób odciążyć trochę swoich rodziców, którzy byli tak zamożni żeby pomagać mi bez żadnych wyrzeczeń. To, że pracowałam było dla nich wielką pomocą.

Praca w drukarni przy bindowaniu prac

bindowanie w KatowicachNa początku studiów miałam takie prace bardziej sezonowe. Jednak potem znalazłam taką, w której pracowałam przez kilka lat i do tej pory tą pracę dobrze wspominam. Pracowałam w drukarni i była to praca bardziej fizyczna. Zajmowałam się bindowaniem różnych prac. Drukarnia ta po prostu zajmowała się i to na dużą skalę bindowaniem a także oprawianiem prac dyplomowym. A studenci bindują nie tylko swoje prace na zakończenie. Ale także różne projekty. Zresztą to bindowanie było dedykowane nie tylko studentom. Ale także wiele firm właśnie w tej drukarni bindowało różne konspekty. To bindowanie w Katowicach było chyba na tamte czasy w najlepszej ceni dlatego też było bardzo dużo zleceń na to. Oczywiście na co dzień robili to pracownicy drukarni. Jednak te zlecenia były przyjmowane także przez weekend i wtedy to je się nimi zajmowałam. Lubiłam tą pracę nawet wtedy gdy było dużo prac do zbindowania. Zresztą gdy sama miałam już swoją pracę licencjacką wydrukowaną to sama sobie ją zbindowałam. Zresztą ja także podczas studiów wszystkim znajomym polecałam to miejsce jeśli chodzi o bindowanie prac. Bo wiedziałam, że to na pewno będzie zrobione dobrze a także wiedziałam, że cena w tej drukarni jest bardzo konkurencyjna.

Wiedziałam zresztą jak czasem wyglądały prace znajomych, którzy zbindowali prace zupełnie gdzieś indziej i wiem, że nie zostało zrobione profesjonalnie. Widać było, że ktoś miał najtańszy do tego sprzęt i to jest niestety widoczne. Zresztą z tego co wiem to cena była za to bindowanie i tak była wyższa niż u nas.