Baseny kąpielowe dla całej rodziny

Twoje źródło informacji

Baseny kąpielowe dla całej rodziny

14 czerwca 2016 Sport i rozrywka 0

Nasza rodzina wybrała się na wycieczkę w góry. Dawno tam nie byliśmy, więc bardzo się z tego faktu cieszyłam. Wybraliśmy jedno z popularnych uzdrowisk i czerpaliśmy z pobytu, ile było można.

Baseny ogrodowe poliestrowe nadają się dla całej rodziny

baseny ogrodowe poliestroweKąpaliśmy się co dzień w basenie, bo mieliśmy bardzo blisko do niego. Mieszkaliśmy w domku drewnianym, a na terenie wszystkich tych domków znajdował się basen ogrodowy. Ogród był bardzo piękny, więc nic dziwnego, że ktoś wpadł na pomysł umieszczenia tam również basenu. Był on ogromny. Zdaje się, że montowano go tylko na lato, a później można było łatwo zdemontować, kiedy sezon na pluskanie się skończył. Nie spodziewaliśmy się, że takie baseny kąpielowe będą w naszym ośrodku, ale bardzo nas to ucieszyło i czasami nawet nie chciało się nam ruszać na szlak, tak dobrze było w wodzie. Jesteśmy jednak zapalonymi piechurami, więc co dzień przeszliśmy się chociaż na krótki spacer po górach. Pogoda była akurat cudowna do wędrówek. Mieliśmy prawdziwe szczęście z tym urlopem. Dotąd aż tak fajnie nie zdarzało nam się spędzić razem czasu. Baseny ogrodowe poliestrowe producent z naszego miasta akurat zapewniał. Rozmawialiśmy z właścicielem ośrodka to właśnie tak nam powiedział. Ucieszyliśmy się, że coś z naszego miasta przyjechało z nami do tego miasteczka. Byliśmy dumni, że takie dobre baseny są produkowane akurat w naszym mieście. Mogliśmy zażyć prawdziwych ożywczych kąpieli.

Na pewno jeszcze nie raz wybierzemy się w to samo miejsce i to nie tylko dla basenu, choć tak go tutaj zachwalam. Lubimy po prostu góry, a nie zdążyliśmy jeszcze zobaczyć wszystkie w tej okolicy.