Badania dotyczące jakości przewodów hydraulicznych

Twoje źródło informacji

Badania dotyczące jakości przewodów hydraulicznych

31 maja 2017 Przemysł 0

 

Nie od zawsze pracuję w swoim obecnym zawodzie. Przez większość swojego życia błąkałem się między firmami szukając czegoś, co przypasowałoby mi na dłużej. Na szczęście ostatecznie udało mi się trafić na coś, co w pełni do mnie pasuje.

Ostatnio sprawdzałem jakość nowych przewodów hydraulicznych

przewody hydrauliczneMoje kolejne stanowiska zawsze w jakiś sposób związane były z hydrauliką. Pozwoliło mi to na całkiem sporą elastyczność w swojej branży, oraz niewielkie szanse na dobrą pracę niezwiązaną z hydrauliką. Postanowiłem uniknąć przebranżowienia i pozostać tam, gdzie znałem się na rzeczy. Inspektorem zostałem dopiero niedawno – jedna z firm stwierdziła, że ktoś z tak dużym doświadczeniem będzie wiedział co można, a czego nie można zamawiać. Odtąd zamawiam produkty różnych firm i robię badania dotyczące tego, jak dobre jakościowo one są. Generalnie pracuję tam już od dłuższego czasu, dlatego też wiem, że przewody hydrauliczne z roku na rok są coraz lepsze. Oczywiście nie jest wcale tak łatwo to zauważyć – trzeba mieć sporo wiedzy i doświadczenia by jednoznacznie stwierdzić, która firma produkuje najlepszy sprzęt. Prawda jest taka, że obecnie każdy przykłada się mocno do jakości i nieraz bardzo ciężko jest znaleźć jakiś element, który przeważa szalę na korzyść konkretnej firmy. W końcu jest to branża, w której bardzo liczą się stali klienci. Mimo wszystko szef upiera się przy tym, by nie przenosić mnie do innego działu, tylko bym został na swoim stanowisku. Twierdzi, że to bardzo ważne by cały czas mieć oko na jakość produktów.

Przyznam, że na chwilę obecną jestem zadowolony z zawodu, który wybrałem. Bywało lepiej i bywało gorzej, ale ostatecznie branża hydrauliczna zawsze była dla mnie przyjazna. Praca czekała aż się na nią zgłoszę, zaś pieniądze były przyzwoite.

Więcej informacji na stronie http://k-h.pl